1910 dan beri güç özveri bireysellik ve özgünlükten oluşan bir marka mirası üzerine inşa edilen Everlast markası 6 kıtada 75 den fazla ülkede satılmaktadır.

Everlast boks malzemeleri ile sportif faaliyetlerinizde yüksek kalite ve konforunu yakalayın. Boks eldivenlerinden torbalara, dişliklerden bandajlara kadar sektörün pek çok ürününü bulabileceğiniz Everlast, ürünleri sizleri bekliyor. Everlast İle Ringde Mükemmel Sağlamlık. Darbelere Karşı Kendinizi Koruyun. Siz de hemen alışverişe başlayın, müsabakalarınızı daha kaliteli ve güvenli ekipmanlar ile beraber yapmaya hazırlanın.

1910 yılından bu yana boksta önde gelen marka olan Everlast, dünyanın önde gelen boks, MMA ve fitness ekipmanları üreticisi, pazarlamacısı ve lisansörüdür. Efsanevi şampiyonlar Jack Dempsey ve Sugar Ray Robinson'dan mevcut süperstarlar Benson Henderson ve Canelo Alvarez'e kadar Everlast, dünya şampiyonu profesyonel sporcuların nesilleri için tercih edilen markadır. Güç, özveri, bireysellik ve özgünlük marka mirası üzerine inşa edilen Everlast, sayısız şampiyonun hayatının gerekli bir parçasıdır. Merkezi Manhattan'da bulunan Everlast'ın ürünleri 75'ten fazla ülkede ve 6 kıtada satılmaktadır. Everlast ürünlerini Sport Works mağazalarımızdan ve Online Mağazamızdan temin edebilirsiniz.

 

Scroll to Top
Scroll to Top