1
SPONSORLUKLAR
2012 Londra Olimpiyat larında yarışacak  Türkiye Yelken Takımına Helly Hansen sponsor oldu.

Olimpiyatlarda yarışacak yelken milli takımımız:

Laser Radial Nazlı Çağla Dönertaş Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi 
Laser Standart Mustafa Çakır Heybeliada Susporları Kulübü 
Finn Alican Kaynar Fenerbahçe Spor Kulübü Yelken Şubesi 
470 Deniz Çınar – Ateş Çınar İstanbul Yelken Kulübü

Ayrıca Selma Altay Rodopman Olimpik Kafile Liderliğini , Olimpik Performans Yöneticisi görevini ise eski milli yelkenci Kemal Muslubaş üstleniyor. 

Kafilenin Yarışlar ve yarış dışındaki kullanacakları tüm kıyafet, ve ayakabıları HH ürünleri arasından seçildi

Ceren Yaman 2012 Nisan – Halen devam etmekte

Milli wind surfcülerimizden Ceren Yaman'nı Hurley olarak destekliyoruz. Ceren Yaman bu sene katılacağı bir çok local yarışın yanı sırasıra Italya ve Korede katıldığı PDW 2012 wind surf dünya şampiyonasında 1. Ayrıca IFCA kadınlar dünya şampiyonasında ülkemizi Hurley ile temsil ediyor.

7 Bela Teknesi 2010 - Halen devam ediyor

IRC I de yarışan en hızlı teknelerden 7 Bela nın başarısında Helly Hansen kıyafetlerinin payı var. Ekibin tüm kıyafetleri HH nin yarışçılar için özel olarak ürettiği koleksiyonlardan seçiliyor.

OĞUZHAN TOO 2007-2010

Türkiyenin son yıllardaki en başarılı ekibi IRC-I sınıfında yarışan Oguzhan Too ve Oğuzhan Junior ekiplerine giysi konusunda destek veriyoruz. Daha fazla bilgi için
www.teamoguzhan.com

TOLGA PAMİR 2008-Halen Devam ediyor

Mini Transat yarışı'na katılabilmek için 2 senelik uzun bir yarışlar dizisini kovalayan Tolga Pamir'in tüm kıyafetlerini Gill firmasıyla birlikte karşılıyoruz. 1970 li yıllardan beri yapılan bu zorlu yarışta 6.5 m boy ile sınırlanmış tekneler Atlantiği tek kişilik ekiplerle yarışarak geçiyorlar. Daha fazla bilgi için lütfen http://www.miniproje.com linkini takip edin. . 

ORHAN ÖZDAŞ'IN TEKNESİ  2009

Kendi içinde bir ilki gerçekleştirecek Orhan Özdaş ve Kerim Gürçay  üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde Karadeniz Hopa dan Akdeniz Hatay’a 1,500 deniz mili hiç durmadan mümkün olan en fazla sürat ile yarışır gibi sadece 2 kişi Figaro II yelkenli tekneleriyle kat edecekler. Tekneleri tek ve iki kişilik seyirler için tasarlanmış bir performans yelkenlisi.. Temmuz 19’da start alıcak böylece ilerde yapılacak organizasyonlar içinde bir yol açıp denizciliğin Türkiyede gelişimine dikkatlari çekecekler. Bu anlamlı ve zorlu seyirde kullanacakları tüm kıyafetler HH ürünleri arasından seçildi.. Onları  www.hopahatay.com  ve www.tayk.org adreslerinden takip edebilirsiniz.

DELIGHT TEKNESİ 2005-2010

Kendi içinde bir ilki gerçekleştirecek Orhan Özdaş ve Kerim Gürçay  üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde Karadeniz Hopa dan Akdeniz Hatay'a 1,500 deniz mili hiç durmadan mümkün olan en fazla sürat ile yarışır gibi sadece 2 kişi Figaro II yelkenli tekneleriyle kat edecekler. Tekneleri tek ve iki kişilik seyirler için tasarlanmış bir performans yelkenlisi.. Temmuz 19'da start alıcak böylece ilerde yapılacak organizasyonlar içinde bir yol açıp denizciliğin Türkiyede gelişimine dikkatlari çekecekler. Bu anlamlı ve zorlu seyirde kullanacakları tüm kıyafetler HH ürünleri arasından seçildi.. Onları  www.hopahatay.com  ve www.tayk.org adreslerinden takip edebilirsiniz.

TES KONFEKSİYON LTD. ŞTİ. © 2015
Ana Sayfa
Hakkımızda
Tarihçe
Haberler
Sponsorluklar
Distribütörlüklerimiz
Eastpak
Helly Hansen
Hurley
Gill
Dainese
Colmar
Micro
Sportalm
Rohner
Harbinger
Mağazalarımız
İletişim